Profile aluminiowe do drzwi i okien – dobra inwestycja

Profil okienny aluminiowy ze względu na funkcjonalność, nowoczesne wzornictwo, estetykę oraz dobre parametry użytkowe to produkt zyskujący popularność. Również profile aluminiowe – do drzwi przesuwnych oraz inne – budzą rosnące zainteresowanie. Zobacz wybrane systemy z oferty Deceuninck i wybierz odpowiedni dla siebie.

Aluminium – materiał zyskujący w branży budowlanej

Aluminium zdobywa coraz większą popularność i zyskuje jako rozwiązanie alternatywne dla PCV albo drewna. Jest coraz powszechniej wykorzystywane w produkcji systemów okiennych i drzwiowych – profil okienny aluminiowy zapewnia estetyczny design oraz wysoką funkcjonalność.

Są to systemy wyróżniające się wieloma pożądanymi parametrami – zarówno profile okienne, jak i na przykład profile aluminiowe do drzwi przesuwnych wykazują się odpornością na uszkodzenia czy próby wyłamania. Produkty z oferty marki Deceuninck to świetna inwestycja na długie lata. Zobacz przykładowe profile aluminiowe tego producenta, a następnie znajdź rozwiązanie idealne dla siebie.

Profil okienny aluminiowy – wybrane rozwiązania

Systemy Decalu to najlepszej klasy aluminium o bardzo dorych parametrach i właściwościach izolacyjnych. Opracowano je w nowoczesnej technologii SO EASY. W ofercie marki Deceuninck znajdziemy wiele rozwiązań – jak DECALU88 Standard w minimalistycznym i klasycznym stylu, DECALU88 New Steel o nowoczesnym designie czy też DECALU94 Retro dla budynków o charakterze rustykalnym.

Profile aluminiowe do drzwi przesuwnych – wysoki komfort użytkowania

Decalu 163 Slide. Jednym z najpopularniejszych systemów Deceuninck jest prezentowany produkt – Decalu 163 Slide. Drzwi tarasowe podnoszono-przesuwne to gwarancja bardzo dobrego doświetlenia oraz komfortu użytkowania. Uwagę zwraca też minimalistyczna estetyka.

Wybrane systemy aluminiowe do drzwi można wykorzystać w obiektach różnego typu, m.in. w domu, biurze czy lokalu usługowym, hotelu albo restauracji. Konkretny wybór zależy przede wszystkim od przeznaczenia, potrzeb i wymagań, a także rodzaju i stylu budynku.

Inne profile aluminiowe do drzwi

Zobacz także inne systemy Deceuninck, do różnego rodzaju drzwi.

Decalu 88 Doors. Systemy drzwiowe mogą być wykonane w technice drzwi panelowych, można też wypełnić je szkłem. Są zabezpieczone przed powstawaniem uszkodzeń czy mostków termicznych. Z kolei Decalu 88 Folding Doors opracowano dla drzwi tarasowych – to wyjątkowa konstrukcja harmonijkowa, która świetnie połączy m.in. restaurację z częścią ogrodową. W ofercie Deceuninck można znaleźć idealne rozwiązanie do każdego rodzaju budynku.