Popularne casino online
Co tydzień darmowe spiny w Betsafe!

Jak co tydzień odbierać darmowe spiny w Betsafe? Sprawdzamy

Jak odebrać darmowe spiny w BetsafeDarmowe spiny to oferta uwielbiana przez dosłownie każdego. Nie jest ważne, czy ktoś zaczyna czy jest już starym wyjadaczem. Każdy bowiem lubi otrzymać coś kompletnie za darmo. To szansa na to, aby bez większego wysiłku wygrać naprawdę dużo gotówki. Aktualnie dużą popularnością cieszy się oferta w kasynie online Betsafe, które znajdziesz pod adresem Betsafe60.com. Jeśli dokładnie zapoznacie się z jej warunkami, to nie będziecie zdziwieni, dlaczego tak się właśnie dzieje...

Co tydzień odbieraj darmowe spiny w BetsafeKażdy zawodnik, który zdecyduje się skorzystać z oferty kasyna internetowego Betsafe może zdobyć nawet 175 darmowych spinów w ciągu jednego tygodnia. Promocja trwa dokładnie do ostatniego dnia czerwca. Wydaje się, że warto z niej skorzystać jednak możliwie jak najwcześniej. Aby tak się stało, na początek trzeba dołączyć do promocji. Można to zrobić poprzez zapisanie się w odpowiednim miejscu. Tylko zawodnicy, którzy spełnili ten warunek mają szansę na darmowe obroty. To nie jedyny czynnik, o którym trzeba pamiętać.

Kolejna istotna sprawa dotyczy minimalnego obrotu. Jeśli chcecie zgarnąć 25 darmowych spinów każdego kolejnego dnia (czyli 175 w ciągu tygodnia), to musicie zagrać za minimum 150 PLN. Wybór maszyny - na której to zrobicie - zależy wyłącznie od Was. Po spełnieniu tego warunku możecie wejść na Starburst, Strolling Staxx, Gonzo`s Quest, Double Stacks, Golden Grimoire, Fire Siege Fortress, Vikings, Halloween Jack lub Piggy Riches - to właśnie na tych grach będą czekały na Was darmowe obroty. Free spiny mogą być wykorzystane na jednej maszynie lub na kilku. Chciałbyś odebrać więcej darmowych spinów? W tym celu odwiedź portal Bonusy24.pl.

Portal Bonusy24.pl to częsty wybór graczy

Pamiętajcie, że wygrane z darmowych spinów są na początku traktowane jako środki bonusowe. Aby je całkowicie uwolnić, trzeba dokonać odpowiedniego obrotu (35-krotnego). Niemniej ważną informacją jest fakt, że macie na to dokładnie 3 dni. Po spełnieniu tego warunku będzie możliwa wypłata środków albo wykorzystanie ich w innych produktach kasyna internetowego Betsafe. Warto także przeczytać recenzję tej marki.

Przeczytaj recenzję Betsafe i poznaj opinie graczy na temat tej marki

Co stanie się, kiedy ktoś nie zdąży wykonać obrotu w wyznaczonym terminie? Mamy nadzieję, że taka sytuacja nie nastąpi. Wszystko dlatego, że byłoby to równoznaczne z utratą zarobionej wcześniej gotówki.